SASKIA DIEZ 
- Pirmiausiai, gal galėtumėte šiek tiek papasakoti apie save? Kaip apibrėžtumėte tai, ką darote?

    - Aš dizainerė. Kuriu juvelyriką. Daugiausiai – savo pačios prekiniam ženklui Sakia Diez.

- Kaip apibūdintumėte grožį? Kur jūs jo ieškote, arba kas jus skatina jį kurti?

    - Grožis labai priklauso nuo požiūrio. O jo pilna visur. Norint kurti grožį, reikalingas darnumas. Harmonija. Realybė. Koncentracija.

- Ką jums reiškia juvelyrika?

    - Tai dekoracija, žinoma. Juvelyrika gali nukreipti aprangą tam tikra linkme. Tačiau tuo pat metu, tai mane saugo, palaiko man kompaniją. Tai raiškos priemonė. Juvelyrika parodo, kad aš savimi rūpinuosi, tai daro mane gražesne. Juvelyrika tai kai kas labai intymaus. Kaip papuošalas gula ant odos, ant kūno... Kaip jis juda, keičiasi, kai judu aš... Kaip aš jį jaučiu.

- Gal galėtumėte papasakoti apie gamybos procesą? Kur randate žaliavas, medžiagas?

    - Dirbame kartu su keliais auksakaliais iš Miuncheno, Pforzheimo ir Werne. Viskas vietinės kilmės. Mes asmeniškai pažįstame, visus, kas mums gamina, o auksas ir sidabras, kurį naudojame, dažniausiai yra iš perdirbtų žaliavų.

- Kokia yra archetipinė Saskia Diez moteris? Ar kurdama omenyje turite kažkokį konkretų moters paveikslą?

    - Tipinė Saskia Diez moteris galėtų būti... aš. Bentjau aš visada pradedu nuo savęs. Mintyse neturiu kažko konkretaus. Netgi jei aš nenešioju visko, ką pagaminų, aš viską visada matuojuosi, imu save kaip pavyzdį. Manau, kad mano kūriniai tinka daugybei įvairių moterų, o jos yra stiprios, išdidžios, nepriklausomos, mylinčios, jausmingos ir gražios pačiais įvairiausiais aspektais.  
.

Click to edit this text