Saskia Diez Apyrankė Arita Drake No2

Dami – senovės Japonijos tapybos, dekoravimo technika: dažai skiedžiami arbata ir vienu potepiu padaromas šviesėjantis tonas nuo intensyvios iki blankios spalvos.

Visi Saskia Diez ARITA2016 kūriniai gaminami rankomis meistro Hataman Touen Japonijoje, Kyushu saloje, slėnyje už Arita miesto. Senovėje šis slėnis buvo saugomas ir uždaras pašaliniams, į jį patekti ir iš jo išeiti žmonės galėdavo tik gavę specialius imperatoriaus raštinės leidimus. Toks saugumas buvo būtinas dėl to, kad būtent šiame slėnyje gimė porceliano kūriniai skrti imperatoriaus rūmams, todėl viskas iki smulkiausios kruopelės turėjo būti saugoma kaip didžiausia paslaptis.

Taip jau susiklostė, kad juvelyrikos istorija Japonijoje nėra labai smarkiai įsišaknijusi, tačiau tapyba, dekoras ir simbolika – neatsiejami nuo japoniško meno ir apskritai visos kultūros. Vienas populiariausių tradicinių motyvų, randamas japonų tatuiruotėse, atspauduose, paveksluose, kimono ir kituose meno dirbiniuose – žvynai. Drakono, žuvies
koi ar gyvatės... Žvynai, simbolizuojantys bangeles ar lotuso gėlės žiedlapius. Žvyno vaizdavimas, jo forma gali labai mažai kuo skirtis, tačiau kiekvienas turės vis skirtingą, savitą prasmę. Drakonas, pavyzdžiui, reiškia išmintį ir atstovauja gėrio jėgą, o žuvis koi – ryžtą, drąsą ir pasisekimo troškimą. Gyvatė simbolizuoja sėkmę ir pokyčius, vanduo ir bangos – judėjimą, takumą ir gyvybę. Saskia Diez sako: "Man patinka idėja užsidėti ant odos "antrą odą" – odą iš porceliano žvynų su gilia simboline prasme. Nors naudojami tokie reikšmingi raštai, pati kolekcijos estetika yra labai paprasta ir moderni".

Saskia Diez Jewelry
449.00€